KONST / Litografier / Litografisk affisch 14367449
nr 1436 7449
Litografisk affisch
"Garache", Galleri Maeght, 1975, yttermått inklusive ram: 72x52 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:10:43
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)